Sprawdź co mówią o nas Klienci

Mirosław S.
5 lutego 2022
Read More
Bardzo szybka reakcja, dobry kontakt, a przede wszystkim rzetelna i profesjonalna usługa. Pan Tomasz przyjechał tak jak umawialiśmy się, wykonał zlecenie, dlatego zdecydowanie polecam jego osobę i usługi. Jestem umówiony z nim na stałe zlecenie. Polecam i rekomenduje.
Kornel L.
11 grudnia 2021
Read More
Polecam p. Tomasza. Bardzo dokładnie wykonane prace pomimo ciężkich warunków. Okna narożne fix na piętrze nie są dla p. Tomasza żadnym wyzwaniem. Przystępna cena i doskonała terminowość.
Małgorzata L.
15 listopada 2021
Read More
Serdecznie polecam tę firmę. Okna umyte dokładnie i sprawnie. Bardzo dobry kontakt, punktualne przybycie pomimo sporej odległości. Na pewno jeszcze skorzystam z usług tej firmy i będę polecać innym.
Krystyna S.
6 września 2021
Read More
Usługa wykonana zgodnie z umową, w wyznaczonym terminie, szybko, sprawnie, fachowo, przy pomocy profesjonalnego sprzętu. Cena przystępna, nie odbiegająca od umówionej przez telefon. Efekt bardziej niż zadowalający. Bardzo polecam, firma solidna, na pewno jeszcze nie raz skorzystam i będę polecać znajomym.
Małgorzata J
2 października 2021
Read More
Gorąco polecam firmę Total Clean. Mycie bardzo dużych okien nie sprawiło najmniejszej trudności. Szyby, oraz ramy zostały bardzo dokładnie umyte przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Dodatkowo bardzo pozytywnie zaskoczył mnie czas wykonania usługi - 250 mkw okien w 6 godzin! Panowie szczegółowo sprawdzali każdą szybę z osobna aby nie została żadna smuga 5/5.
Monika S.
3 kwietnia 2021
Read More
Korzystałam z usług Total Clean kolejny raz i jestem bardzo zadowolona. Szybko, sprawnie, ustalony dogodny termin, a najważniejsze, że usługa wykonana na najwyższym poziomie. Krzesła, narożniki, dywany doprane pachnące i jak nowe. Kolejny raz też na pewno skorzystam.
Previous
Next

Więcej opinii o nas znajdziesz na